Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Військовий з Бердянська написав пісню про Бахмут на згадку про загиблих побратимів. ВІДЕО

Військовий з Бердянська написав пісню про Бахмут на згадку про загиблих побратимів. ВІДЕО

Військовий з Бердянська написав пісню про Бахмут на згадку про загиблих побратимів. ВІДЕО

Фото: Бердянская РГА

Боєць ЗСУ Іван Цвігун із Бердянського району випустив пісню, присвячену побратимам, які загинули під Бахмутом. Іван зараз служить у 67-й окремій механізованій бригаді.

У довоєнний час боєць займався музикою та мріяв про кар’єру музиканта – хотів писати пісні та виступати на сцені. Нещодавно Іван перебував в окупації і щойно зміг виїхати — поповнив лави військовослужбовців.

Хлопець написав пісню, присвячену подіям у Бахмуті. Він сам воював під Бахмутом і сам відчув страшні реалії, якими сьогодні проходять наші захисники. У боях хлопець втратив двох побратимів, яким і присвятив свою пісню.

Раніше ми писали про харків’янина, який воює на Запорізькому напрямку. Військовий розповів про бойові травми та службу на фронті.