Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Колаборанти готуються до евакуації з Бердянська: як це пов’язано з контрнаступом ЗСУ

Колаборанти готуються до евакуації з Бердянська: як це пов’язано з контрнаступом ЗСУ

Колаборанти готуються до евакуації з Бердянська: як це пов’язано з контрнаступом ЗСУ

Бердянський колаборант сауленко підписав розпорядження про підготовку до термінової евакуації з Бердянська. У документі йдеться про евакуацію членів “військово-цивільної адміністрації Бердянська”.

Підготовкою до евакуації займається транспортний відділ фейкової окупаційної адміністрації. Саме вони формуватимуть список людей, які підлягають евакуації. Насамперед – це члени ВЦА та їх сім’ї.

На всю підготовку евакуації колаборанти мають тиждень. До 12 квітня, згідно з інформацією у документі, вони вже будуть готові до втечі з окупованих територій.

Раніше в оперативному командуванні “Південь” назвали причину частих вибухів у Мелітополі. Це пов’язано із підготовкою до контрнаступу українських військових.