Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Розслідування по розкраданню гуманітарки в Запоріжжі завершилося: які результати

Розслідування по розкраданню гуманітарки в Запоріжжі завершилося: які результати

Розслідування по розкраданню гуманітарки в Запоріжжі завершилося: які результати

Гуманитарная помощь

Спецкомісія Верховної Ради завершила розслідування щодо гуманітарної допомоги в Запорізькій області. Правоохоронці можуть відкрити кримінальні справи проти винних у розкраданні допомоги.

Про це повідомив голова парламентської спецкомісії Сергій Козир у коментарі «Суспільному:Запоріжжя».

Спеціальна парламентська комісія працювала в регіоні 4 і 9 жовтня. Зібрану за півроку інформацію опублікували в проміжному звіті, його також передали правоохоронцям.

Сергій Козир зазначив, що посадовці Запорізької обласної Військової адміністрації та міської ради, відповідальні за гуманітарну допомогу, не надали повну інформацію для розслідування спецкомісії Верховної Ради:

“Перше засідання відбулося саме в Запоріжжі. Ту інформацію, яку ми витребували, нам не надали, ми її розглядали, привезли її прям на засідання ТСК, тому ми поверталися в Запорізьку область на початку цього року. Перш за все вивчали звіти: хто і як організовував надання гуманітарної допомоги, хто був її одержувачем, як вона розподілялася, як йшла звітність з цього питання, як відбувалися рухи, тобто все, що стосується гуманітарної допомоги”.

За словами Козиря, є підстави відкривати кримінальні провадження і шукати винних, зараз чекають висновків від правоохоронних органів.

Нагадаємо, що 30 серпня в Запорізькій міськраді слідчі СБУ та Антикорупційного бюро влаштували обшуки. У прес-службі СБУ тоді повідомили, що розслідують можливе незаконне привласнення гуманітарної допомоги посадовими особами Запорізької області.