Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Військовий дрон Bayraktar із двигуном “Мотор Січі” потрапив ракетою в ціль. ВІДЕО

Військовий дрон Bayraktar із двигуном “Мотор Січі” потрапив ракетою в ціль. ВІДЕО

Військовий дрон Bayraktar із двигуном “Мотор Січі” потрапив ракетою в ціль. ВІДЕО

Беспилотник Bayraktar Akıncı

Безпілотний військовий дрон Bayraktar Akinci, оснащений двигуном “Мотор Січі”, успішно виконав удар по цілі в районі Синопу в Чорноморському регіоні. Район знаходиться за 140 кілометрів від його бази в провінції Текірдаг.

Про це повідомили у Baykar Makinа у Twitter.

Після виконання місії безпілотний літальний апарат безпечно приземлився до Чорли. Технічний директор компанії Baykar Makina, Сельчук Байрактар, зазначив у своєму Twitter, що це перше випробування стрілянини із надзвуковою керованою ракетою в Туреччині.

Раніше турецька компанія Baykar завершила випробування реактивного безпілотника-винищувача Kızılelma з українським двигуном від компанії “Мотор Січ”.