Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Зруйновані будинки у Запоріжжі стали учасниками проекту про прильоти

Зруйновані будинки у Запоріжжі стали учасниками проекту про прильоти

Зруйновані будинки у Запоріжжі стали учасниками проекту про прильоти

Запорізькі будинки, які були зруйновані російськими ракетами, беруть участь у проекті «Війна впритул». Його мета – продемонструвати злочини окупантів проти України.

Про це повідомили на сайті проекту «Війна впритул».

Будинки у Запоріжжі, які були зруйновані російськими ракетами, беруть участь у проекті «Війна впритул». На сайті проекту за допомогою кругових панорам у деталях можна розглянути наслідки ворожих ударів.

Для того, щоб дати відвідувачам сайту можливість детально ознайомитися з наслідками ворожих прильотів, використали відео з дронів та 3-D моделювання.

Таким чином, створено своєрідний музей війни, де можна побачити злочини Росії проти України. На сайті «Війна впритул» є аналогічні «віртуальні тури» про Київ, Харків, Суми та Чернігів.