Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Захоплену будівлю СБУ в Енергодарі окупанти використовують для катувань місцевих жителів

Захоплену будівлю СБУ в Енергодарі окупанти використовують для катувань місцевих жителів

Захоплену будівлю СБУ в Енергодарі окупанти використовують для катувань місцевих жителів

Оккупанты пытают и издеваются над мирными жителями города Энергодара. Захваченное здание управления СБУ Запорожской области в Энергодаре рашисты используют для пыток украинцев.

Команда расследователей “evocation.info” определила очередное место незаконного содержания и пыток местных жителей с проукраинской позицией.

Напомним, для контрнаступления украинских Вооружённых Сил приоритетом станет «перерезание» «сухопутного коридора» между Крымом и российской границей вдоль Азовского моря.