Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Де проходить “сіра зона” на лінії фронту у Запорізькій області: карта

Де проходить “сіра зона” на лінії фронту у Запорізькій області: карта

Де проходить “сіра зона” на лінії фронту у Запорізькій області: карта

В Министерстве обороны Великобритании показали, где проходит “серая зона” на линии фронта в Запорожской области. На карте представлена ​​последняя обновленная информация о ситуации в Украине на 29 марта.

Напомним, для контрнаступления украинских Вооружённых Сил приоритетом станет «перерезание» «сухопутного коридора» между Крымом и российской границей вдоль Азовского моря.

Ранее стало известно, что в Запорожской и Луганской областях может произойти контрнаступление ВСУ. Ближайшие полгода для Украины станут ключевыми в войне.