Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Дітей у Запорізькій області змушують вступати до загонів “юнармії”

Дітей у Запорізькій області змушують вступати до загонів “юнармії”

Дітей у Запорізькій області змушують вступати до загонів “юнармії”

Юнармия рф

У Мелітополі в Запорізькій області окупанти продовжують зомбувати дітей та створюють аналог “гітлерьюгенд”. Іншими словами, окупанти примушують українських дітей вступати до загонів “юнармії”.

Анкети, які необхідно заповнити для зарахування до загонів, видають у школах. Схожі анкети роздають на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Енергодарі російські загарбники проводять для місцевих школярів так звані екскурсії на російську АЕС.