Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські окупанти вигадали нову схему розшуку українських партизанів у Мелітополі

Російські окупанти вигадали нову схему розшуку українських партизанів у Мелітополі

Російські окупанти вигадали нову схему розшуку українських партизанів у Мелітополі

Ілюстративне фото

Російські окупанти вигадали нову схему, за якою шукають українських партизанів на окупованій території Запорізької області.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Сьогодні оголосили про замінування кількох об’єктів та житлових будинків, придумавши історію про “анонімні дзвінки”. Напевно, забули, що анонімно в окупації дзвонити неможливо, адже всі номери прив’язані до паспортів. Використовували це як привід для огляду приміщення та перевірки людей. Цього разу самі спростували інформацію, додав Федоров.

Нагадаємо, рух опору та ліквідація окупантів на окупованих територіях Запорізької області посилюється з кожним днем. Партизани допомагають ідентифікувати та знищити ворожі сили та техніку на окупованих територіях.