Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гендиректор МАГАТЕ Гроссі прибув на Запорізьку АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Гроссі прибув на Запорізьку АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Гроссі прибув на Запорізьку АЕС

Рафаэль Гросси, глава МАГАТЭ

Делегація Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з Рафаелем Гроссі прибула на тимчасово окуповану Запорізьку АЕС.

Відео супроводу окупантами опублікував Енергоатом.

Це вже другий візит глави МАГАТЕ на Запорізьку АЕС з моменту її окупації. Цього разу Гроссі хоче побачити, як змінилася ситуація на станції, поспілкуватися з атомниками, і виступити гарантом ротації членів постійної місії Агентства, яка працює там з вересня минулого року.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під час візиту до Запоріжжя Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі. Вони обговорили ситуацію на Запорізькій АЕС та інших об’єктах.