Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Корупція » 265 тисяч гривень за ремонт, якого немає: на Запоріжжі чиновника підозрюють у корупції

265 тисяч гривень за ремонт, якого немає: на Запоріжжі чиновника підозрюють у корупції

265 тисяч гривень за ремонт, якого немає: на Запоріжжі чиновника підозрюють у корупції

Ілюстративне фото

Правоохоронці викрили у Запорізькій області корупційну схему. За версією слідства, чиновник та директор підприємства привласнили чверть мільйона гривень за ремонт, який не провели.

Про це повідомили у ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

Чиновника та директора комерційної організації у Запорізькій області підозрюють у присвоєнні коштів за ремонт протирадіаційних укриттів. На ремонтні роботи йшли гроші, проте за фактом вони не проводились.

З червня до грудня 2018 року вони вносили неправдиві відомості до актів виконаних робіт. Вартість ремонту, який не проводили, склала понад 265 тисяч гривень.