Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Міжнародні банки розблокували рахунки підприємств Запорізької області: чому їх блокували

Міжнародні банки розблокували рахунки підприємств Запорізької області: чому їх блокували

Міжнародні банки розблокували рахунки підприємств Запорізької області: чому їх блокували

Міжнародні банки розблокували валютні рахунки підприємств Запорізької області після певних обмежень. Обмеження були пов’язані з некоректним трактуванням статусу Запорізької області.

Про це повідомили у Запорізькій ОВА.

Наразі проблему блокування іноземними банками транзакцій юридичних осіб, зареєстрованих на всій території Запорізької області, здебільшого вже вирішено. Крім окремих випадків, які досі опрацьовуються.

Також відомо, що у Запоріжжі створять Раду директорів підприємств та організацій при Запорізькій обласній федерації роботодавців. До новоствореної структури увійдуть 22 провідні підприємства Запорізької області.

Нагадаємо, на ринку праці в Запорізькій області негативно позначається озброєна агресія росії, яка призвела до руйнування виробничих приміщень внаслідок ракетного обстрілу та окупації значної частини регіону.