Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Екс-президент заводу “Мотор Січ” заборонив використовувати гелікоптери українським військовим

Екс-президент заводу “Мотор Січ” заборонив використовувати гелікоптери українським військовим

Екс-президент заводу “Мотор Січ” заборонив використовувати гелікоптери українським військовим

Екс-президента “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва підозрюють у колаборації та пособництві державі-агресору.

В ході розслідування встановлено, що на початку повномасштабної війни, у квітні 2022 року, коли українські військові звернулися щодо оплатної передачі в користування гелікоптерів, екс-президент надавав вказівки співробітникам підприємства приховати документи на гелікоптери.

Він також наказав зняти лопаті з вертольотів та сховати їх, щоб техніка не могла бути використана українськими військовими.

Екс-президенту “Мотор Січ” було пред’явлено нову підозру – у перешкоді законній діяльності ЗСУ та іншим військовим формуванням (стаття 114-1 КК України).

Також встановлено, що начальник Департаменту зовнішньоекономічної діяльності Мотор Січі розробив схему постачання запчастин до авіаційних двигунів зі Сніжнянського машинобудівного заводу, що знаходиться на тимчасово окупованій території України.

Для обходу встановлених обмежень “Мотор Січ” через деякі причини через закордонні компанії постачала сировину у вигляді заготовок на Сніжнянський машинобудівний завод і отримувало з нього виготовлені запчастини для авіаційних двигунів.

Це означає, що Богуслаєв сприяв діяльності терористичної організації “ДНР” та сплачував на її користь гроші у вигляді “податків” та “митних платежів”.

Богуслаєву повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації (стаття 258-3 КК України).