Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: які руйнування

Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: які руйнування

Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: які руйнування

Иллюстративное фото

Війська окупантів вели обстріл Запорізької області. Під ворожим вогнем опинилися цивільні об’єкти у населених пунктах. Здебільшого постраждали житловий сектор.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Окупанти випустили снаряди Запорізької області. Під вогнем російської артилерії опинилися Чарівне, Кам’янське, Білогір’я, Гуляйполе, Оріхів, Ольгівське, Гуляйпільське та інші населені пункти.

Правоохоронцям надійшло 20 повідомлень про руйнування будинків та квартир місцевих мешканців, а також об’єкти інфраструктури.