Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гауляйтер Криму Аксьонов створив свою ПВК, яка буде знаходитися в Запорізькій області

Гауляйтер Криму Аксьонов створив свою ПВК, яка буде знаходитися в Запорізькій області

Гауляйтер Криму Аксьонов створив свою ПВК, яка буде знаходитися в Запорізькій області

Псевдо “глава” тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов створив на півострові свою приватну військову кампанію “Конвой”. Вона буде знаходитися в Токмаку.

Про це повідомило видання «важливі історії».

Видання з посиланням на неназваного співрозмовника повідомляє, що на момент формування в ПВК налічувалося близько 300 осіб. На сьогодні позиції “конвою” розташовані в сусідній з окупованим Кримом Херсонській області.

Видання ідентифікувало, що це права рука засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина і куратор ПВК в Африці Костянтин Пікалов.

Основна їх (ПВК «Конвой» — ред.) функція — це забезпечити створення Бахмута 2.0. Вони будуть на південному напрямку, а саме в населеному пункті Токмак, готуватися влаштувати щось подібне Бахмуту, щоб стримувати наступ ЗСУ і запобігти деокупації Криму, — зазначають у виданні.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запорізькій та Луганській областях може відбутися контрнаступ ЗСУ. Найближчі півроку для України стануть ключовими у війні.