Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області прозвучало більше півтори тисячі повітряних тривог

У Запорізькій області прозвучало більше півтори тисячі повітряних тривог

У Запорізькій області прозвучало більше півтори тисячі повітряних тривог

З початку повномасштабного російського вторгнення на територію України в Запорізькій області пролунало 1 554 повітряних тривог.

Даними станом на 14: 24 24 березня поділився Telegram-канал UA War Infographics.

З початку повномасштабного вторгнення в Запорізькій області оголошували 1 554 повітряних тривог. У сукупності вони тривали 52 дні 23 години і 32 хвилини.


До першої п’ятірки “тривожних” областей також увійшли Луганська, Харківська, Донецька області та Крим. Запорізька область посідає п’яте місце за кількістю та тривалістю тривог.

Правила, які рятують життя:

Правило ” двох стін»

Перша стіна, ймовірно, зруйнується від удару, а друга візьме на себе уламки першої стіни, віконного скла і т.п. безпечно місце, яке розташоване за другий від фасаду опорною стіною (тамбур, коридор або передпокій).
Правило ” двох виходів»

Підвал або гараж з одним виходом – це пастка, адже єдиний вихід може завалити уламками будинку або під час пожежі він може бути заблокований. Тому шукайте підвали або інші підземні укриття, що мають два або більше виходу.