Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Що відомо про розмінування території Запорізької області

Що відомо про розмінування території Запорізької області

Що відомо про розмінування території Запорізької області

Разминирование в Запорожской области

У дев’яти областях України: Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Черкаська потребують розмінування близько 470 тисяч гектарів сільськогосподарських земель.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Першочергово розмінування земель буде проведено у регіонах, де проблема забруднення територій є найбільш актуальною.

Для процедури розмінування спростили порядок отримання дозволу для операторів протимінної діяльності та використання вибухових матеріалів під час дії воєнного стану.

Нагадаємо, в Управлінні ДСНС України було створено карту, на якій відображаються заміновані ділянки території України, де ведуться чи велися бойові дії. На Запоріжжі таких ділянок 93.

Також можна переглянути ступінь загрози (похибка локалізації становить до 30 м). Інтерактивна карта доступна за посиланням.