Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Постраждалі від ракетного удару у Запоріжжі можуть оформити допомогу: як це зробити

Постраждалі від ракетного удару у Запоріжжі можуть оформити допомогу: як це зробити

Постраждалі від ракетного удару у Запоріжжі можуть оформити допомогу: як це зробити

Постраждалі внаслідок ракетного удару по Запоріжжю можуть отримати допомогу від міжнародних партнерів. Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації.

23 березня з 9:00 ранку можна звернутися до намету міської ради, встановленого біля частково зруйнованих будинків та залишити там свої контактні дані.

На основі даних будуть сформовані списки для надання вам гуманітарної та фінансової допомоги.

Нагадаємо, внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю 22 березня постраждали 34 мешканці напівзруйнованих будинків, з яких 3 дітей.

У Запорізькій та Луганській областях може статися контрнаступ ЗСУ. Найближчі півроку для України стануть ключовими у війні.