Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти випустили снаряди Запорізької області: наслідки прильотів. ФОТО

Окупанти випустили снаряди Запорізької області: наслідки прильотів. ФОТО

Окупанти випустили снаряди Запорізької області: наслідки прильотів. ФОТО

Російські війська накрили вогнем Запорізьку область. Ворожі снаряди здебільшого прилітали житловим сектором у двох районах регіону.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Російські окупанти обстріляли по Запорізькій області. Постраждали в основному населені пункти Василівського та Пологівського районів. Снаряди зруйнували будинки, будівлю підприємств та інші об’єкти.

Правоохоронці задокументували 73 ворожі удари по Запорізькій області. Зафіксовано при цьому 13 руйнувань. Здебільшого за житловими кварталами.