Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » З’явилися фото наслідків обстрілу Запоріжжя цієї ночі

З’явилися фото наслідків обстрілу Запоріжжя цієї ночі

З’явилися фото наслідків обстрілу Запоріжжя цієї ночі

Цієї ночі, 18 березня, окупаційна армія вдарила по Запоріжжю ракетами С-300. Постраждав заклад громадського харчування.

Журналісти “П’ятої редакції” опублікували фото наслідків ракетного удару.

Якщо ваш будинок отримав пошкодження, повідомляйте про це на 15-80 (зі стаціонарних) або за номерами (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупаційні війська обстрілами зруйнували заклад громадського харчування. Від вибухової хвилі в будинках поруч вилетіли вікна, пошкоджені дахи і фасади. Люди не постраждали. На місці прильоту працюють всі відповідні служби.

У Запорізькій ОВА додають, що російські ракети з-300 були направлені на територію одного з житлових комплексів. Снаряди влучили по одному з об’єктів.