Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Як виглядають укріплення окупантів “зуби дракона” на Запорізькому напрямі. ВІДЕО

Як виглядають укріплення окупантів “зуби дракона” на Запорізькому напрямі. ВІДЕО

Як виглядають укріплення окупантів “зуби дракона” на Запорізькому напрямі. ВІДЕО

Укріплення. Ілюстративне фото

Оккупационная армия оборудовала несколько линий укрепления на Запорожском направлении. Войска рф боятся контрнаступления, поэтому продолжают окапываться в Запорожской области. 

Укрепление из зубов дракона в Запорожской области зафиксировали по трассе Мариуполь-Крым. Об этом написал советник мэра Мариуполя Петр Андрющенко. 

Также, в Запорожской области оккупанты расширили свои укрепления за пределами Чистополья.

На оккупированной части юга Украины российские войска ужесточают уже построенную оборону, добавляя новые слои траншей и окопов.