Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти відкрили вогонь у Запорізькій області: куди випустили снаряди

Окупанти відкрили вогонь у Запорізькій області: куди випустили снаряди

Окупанти відкрили вогонь у Запорізькій області: куди випустили снаряди

Російські війська вели вогонь по Запорізькій області. Під обстрілом ворожої артилерії опинився житловий сектор у населених пунктах регіону.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

По Запорізькій області відкрили вогонь російські окупанти. Артилерія агресора бомбила Чарівне, Затишшя, Ольгівське, Гуляйполе, Оріхів, Преображенку, Червоне та інші населені пункти.

Правоохоронцям надійшло 10 повідомлень про руйнування будинків та квартир мирних мешканців, а також об’єкти інфраструктури.