Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти роблять переоблік квартир та будинків у Мелітополі: з якою метою

Окупанти роблять переоблік квартир та будинків у Мелітополі: з якою метою

Окупанти роблять переоблік квартир та будинків у Мелітополі: з якою метою

Окупанти ходять будинками мелітопольців і проводять переоблік майна, квартир, будинків для того, щоб потім роздавати це майно як черга тим колаборантам, які погодилися з ними співпрацювати.

Про це повідомив Іван Федоров.

Їхня генеральна лінія – вони намагаються зробити з наших мешканців жебраків, які нема за що існувати, тому стоять у чергах і за матеріальною допомогою, і за продуктами харчування. А з іншого боку, вони намагаються зробити заляканих жителів, щоби вони просто боялися виходити зі своїх будинків, – сказав Федоров.

Нагадаємо, Запорізький суд заочно ухвалив вирок самопроголошеному «меру» Бердянська. Олександра Сауленка, який погодився працювати на окупантів, засудили до 15 років.