Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Партизани підірвали залізничне полотно, щоб перешкодити окупантам у Запорізькій області (відео )

Партизани підірвали залізничне полотно, щоб перешкодити окупантам у Запорізькій області (відео )

Партизани підірвали залізничне полотно, щоб перешкодити окупантам у Запорізькій області (відео )

Партизани групи “Атеш” провели успішну диверсію в Херсонській області. Вони підірвали залізничну колію, щоб перешкодити поставкам окупантам в Запорізькій області.

11 березня партизани підірвали залізничну колію між населеними пунктами Раденськ і Абрикосівка Херсонської області.

Тому для окупантів частково перервався логістичний маршрут для постачання на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областях.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під Мелітополем українським силам вдалося зруйнувати залізничний міст, який був одним з основних шляхів постачання окупантів.