Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Посівна кампанія в Запорізькій області може не розпочатися

Посівна кампанія в Запорізькій області може не розпочатися

Посівна кампанія в Запорізькій області може не розпочатися

У деяких районах тимчасово окупованої Запорізької області посівна кампанія може не розпочатися через активні бойові дії та будівництво окупантами фортифікаційних споруд.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Жителі Запорізької області масово повідомляють, що окупанти не дозволяють фермерам засівати поля. Ближче до лінії фронту сільськогосподарські ділянки заміновані, або ж на цій землі йдуть активні бойові дії.

У Бердянському районі аграрії не можуть розпочати посівну через активне будівництво оборонних споруд.

Раніше ЦЖР писав, що бліндажі в запорізьких степах споруджують остарбайтери – Різноробочі з Середньої Азії, яких завозять вахтами, кидають на гроші і напризволяще.