Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська бомбили Запорізьку область: куди поцілили

Російські війська бомбили Запорізьку область: куди поцілили

Російські війська бомбили Запорізьку область: куди поцілили

Іллюстративне фото

Оккупанты снова бомбили Запорожскую область. Под огнем противника оказались жилой сектор и гражданская инфраструктура в населенных пунктах.

Об этом сообщили в Запорожской областной военной администрации.

Запорожскую область бомбили войска оккупантов. Прилеты были в районе Запорожья, Плавней, Высокогорного, Гуляйполя, Зализничного, Червоного, Новоданиловки и других населенных пунктов.

В полицию поступило 16 сообщений о разрушениях домов и квартир гражданских, а также объектов инфраструктуры.

Напомним, оккупанты несколько недель проводили рейды по квартирам в Мелитополе, в поисках пустого жилья. Рашисты обращали внимание не только на заброшенное жилье.