Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Кількість жертв після ракетного удару по Запоріжжю збільшилася

Кількість жертв після ракетного удару по Запоріжжю збільшилася

Кількість жертв після ракетного удару по Запоріжжю збільшилася

Рятувальники витягли тіло ще одного загиблого після ракетного удару по Запоріжжю 4 березня. Таким чином кількість жертв збільшилася до 11 осіб.

Про це повідомили в ДСНС Запорізької області.

Станом на 19: 00 рятувальники продовжують пошук постраждалих, демонтують зруйновані конструкції будинку.

Комунальні служби вивезли понад 605 тонн будівельних уламків. Починаючи з 2 березня до пункту обігріву, який розгорнули рятувальники, звернулося 249 громадян.

Співробітники ДСНС врятували 11 осіб. Під час розбору завалів врятували чотирьох котів і собаку. З-під завалів будинку деблокували 11 загиблих, з них 8-місячну дитину.

Як писав раніше Inform.zp.ua, представники агентств ООН, які перебувають у Запоріжжі з гуманітарною місією, побували на місці теракту, спровокованого Росією. Рятувально-розшукові роботи в житловому будинку, який атакували війська рф, тривають.