Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Три підприємства у Запоріжжі готують до приватизації: деталі

Три підприємства у Запоріжжі готують до приватизації: деталі

Три підприємства у Запоріжжі готують до приватизації: деталі

Фонд держмайна готує до приватизації три великі підприємства у Запоріжжі: «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Кремнійполімер» та «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат».

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Наша мета – готувати підприємства до приватизації та зробити їх привабливими для інвесторів. Кошти від приватизації ми надсилаємо на підтримку Сил Оборони, — зазначили у Фонді.

У Фонді заявляють, що кожне підприємство стане перспективним активом для майбутніх інвесторів.

  • Запорізький титано-магнієвий комбінат – єдиний у Європі виробник губчастого титану;
  • «Кремнійполімер» – єдиний в Україні виробник кремнійорганічної продукції (силіконів);
  • “Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат” – колишній флагман алюмінієвої промисловості, єдиний виробник первинного алюмінію.

Як писав раніше Inform.zp.ua, запорізький концерн “Міські теплові мережі” розглядає можливість перейти на чотириденний робочий тиждень. А частину персоналу можуть відправити у простий через брак коштів.