Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Більшість маршрутів електротранспорту у Запоріжжі відновлюють роботу: коли почнуть їздити

Більшість маршрутів електротранспорту у Запоріжжі відновлюють роботу: коли почнуть їздити

Більшість маршрутів електротранспорту у Запоріжжі відновлюють роботу: коли почнуть їздити

Фото иллюстративное

У Запоріжжі зросте кількість доступних маршрутів громадського транспорту. Більшість електротранспорту знову почне працювати.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Більшість запорізьких маршрутів електротранспорту знову працюватимуть. Містом почнуть їздити трамвайні та тролейбусні маршрути, які раніше не працювали через дефіцит електроенергії.

Таке рішення ухвалила Рада оборони Запорізької області. Так, по Запоріжжі їздитиме 6 тролейбусів (№ 3, 8, 9, 11, 14, 17), 6 трамваїв (№ 3, 10, 12, 14, 15, 16) та 9 автобусів (№ 17, 18, 29, 39, 56, 59, 72, 86, 94).

Маршрути відновлять свою роботу з 23 фервалів. Також на маршрутах зросте кількість працюючого електротранспорту – з 14 до 70 одиниць.