Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Роздача гуманітарки: хто і коли у Запоріжжі зможе отримати допомогу

Роздача гуманітарки: хто і коли у Запоріжжі зможе отримати допомогу

Роздача гуманітарки: хто і коли у Запоріжжі зможе отримати допомогу

Гуманітарна допомога для переселнців з окупованих територій.

У Запоріжжі 21 лютого пройде видача гуманітарки. Отримати її зможуть переселенці однієї та територіальних громад. Кількість наборів при цьому обмежена.

Про це повідомили у Центрі допомоги Василівського району.

Роздача гуманітарки у Запоріжжі відбудеться 21 лютого. Отримати її зможуть переселенці з Дніпрорудненської територіальної громади. Допомога видадуть тим, хто не зміг її здобути 20-го числа.

Роздаватимуть набори по одному на сім’ю в порядку живої черги. При цьому їхня кількість обмежена. Здобути гуманітарку переселенці зможуть за адресою вул. Гоголя 60 з 9:30 до 13:00.