Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запоріжжі вперше знищили російський «Град»

На Запоріжжі вперше знищили російський «Град»

На Запоріжжі вперше знищили російський «Град»

Українським військовим у Запорізькій області вперше вдалося знищити російське 122-мм РСЗВ «Град» 2Б26. Це бойова машина нового типу.

Про це повідомляє Ukraine Weapons Tracker.

Підтверджено ліквідацію російського 122-мм РСЗВ «Град» 2Б26 — це незвичайний варіант, головна відмінність від звичайного «Града» — шасі КаМАЗ-5350.

Імовірно, автомобіль було знищено внаслідок обстрілу M982 Excalibur у Запорізькій області.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у тимчасово окупований Мелітополь заїхали мобілізовані російські військові з Владивостока. Самі ж окупанти вибудовують оборону у місті.