Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » За рік окупанти не змогли придушити опір у Мелітополі, – Іван Федоров

За рік окупанти не змогли придушити опір у Мелітополі, – Іван Федоров

За рік окупанти не змогли придушити опір у Мелітополі, – Іван Федоров

Украинские партизаны

Мелітопольський район уже майже рік перебуває під російською окупацією. Незважаючи на це, рашистам так і не вдалося придушити опір окупаційній владі.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

За рік окупації рашисти не змогли придушити опір у Мелітополі. Місцеві жителі продовжують передавати інформацію про те, що відбувається у місті СБУ та військових.

Практично всі місцеві жителі відмовляються співпрацювати з окупаційною владою. А учасники руху опору допомагають мелітопольцям підтримувати проукраїнські настрої.