Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти оштрафували мешканку Мелітополя за “дискредитацію сил росії”, – Федоров

Окупанти оштрафували мешканку Мелітополя за “дискредитацію сил росії”, – Федоров

Окупанти оштрафували мешканку Мелітополя за “дискредитацію сил росії”, – Федоров

Илюстративное фото

Фейковий суд оштрафував «порушників» Мелітополя, одна з яких 18-річна дівчина, за антивоєнні вислови в магазині, назвавши їхні «публічні дії щодо дискредитації збройних сил росії».

Впевнений, що більше дискредитувати росармію, аніж це роблять її воїни, генерали та вище керівництво держави на болотах просто неможливо, — сказав Федоров.

Нагадаємо, російські пропагандисти розповсюджують фейк про захоплення Запорізької області.

Ворожі Telegram-канали заявляють, що британський генерал нібито передрік Україні втрату Харкова та Запоріжжя. Насправді в оригіналі інтерв’ю генерал Руперт Джонс ділиться своїми здогадами про можливі цілі росії, яких вона намагатиметься досягти в наступному масштабному наступі.