Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Спроба «інтеграції» росії окупованих територій не має сенсу, — британська розвідка

Спроба «інтеграції» росії окупованих територій не має сенсу, — британська розвідка

Спроба «інтеграції» росії окупованих територій не має сенсу, — британська розвідка

Росія продовжує процес «інтеграції» тимчасово окупованих територій України. Однак це навряд чи вплине на перебіг війни.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Раніше Росія включила окуповані нею території Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до зони відповідальності Південного військового округу. До цього ж військового об’єднання входять також анексовані Крим та Севастополь. Ці регіони передаються під командування зі штаб-квартирою у Ростові-на-Дону.


За даними британської розвідки, цей крок наголошує на тому, що російські військові, ймовірно, прагнуть інтегрувати окуповану територію в довгострокову стратегічну позицію.

«Проте навряд чи це вплине на кампанію — зараз Росія розгортає сили з усіх військових округів Росії під командуванням спеціального розгорнутого штабу», — зазначають у Міноборони Британії.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Росії планують провести на тимчасово окупованих територіях “парламентські вибори” 10 вересня 2023 року.