Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: де були прильоти

Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: де були прильоти

Окупанти накрили вогнем Запорізьку область: де були прильоти

Іллюстративне фото

Російські війська знову бомбардували Запорізьку область. Під вогнем рашистів опинилися населені пункти. Зруйновано будинки мирних мешканців та об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Війська окупантів випустили снаряди Запорізької області. До поліції надійшло 10 повідомлень про руйнування квартир та будинків місцевих мешканців, а також об’єктів інфраструктури.

Під вогнем військ рф опинилися Щербаки, Затишшя, Гуляйполе, Малинівка, Темирівка, Преображенка, Приморське, Оріхів, Новоданилівка, Ольговське, Мала Токмачка, Новоандріївка та інші населені пункти.