Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Військор розповів про обстановку на Запорізькому фронті

Військор розповів про обстановку на Запорізькому фронті

Військор розповів про обстановку на Запорізькому фронті

На Запорізькому напрямі тривають локальні тактичні бої у районі Лобкового, П’ятихаток, Нестерянки, Щербаків та Дорожнянки.

Про це повідомив військор Богдан Мірошников.

Бої продовжуються тактичного характеру, фронт без змін. Ворог перегрупувався у Пологах, частина з ротації поїхала на Токмак, частина звідти до переднього краю.

Ворог у майбутньому здійснюватиме нові атаки, він до цього готується. Але ЗСУ готові до такого розвитку подій, — наголосив воєнкор.

Як писав раніше Inform.zp.ua, борючись проти російських окупантів на фронті загинули два військові Збройні Сили України родом з Кушугумської громади Запорізької області.