Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Головну бухгалтерку у Запоріжжі судитимуть: незаконно нарахувала 700 тисяч гривень

Головну бухгалтерку у Запоріжжі судитимуть: незаконно нарахувала 700 тисяч гривень

Головну бухгалтерку у Запоріжжі судитимуть: незаконно нарахувала 700 тисяч гривень

Ілюстративне фото

Обвинувальний акт щодо колишньої головної бухгалтерки одного із держпідприємств Запоріжжя направили до суду. Жінку судитимуть за перевищення службових повноважень.

Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.

Головна бухгалтерка одного з держпідприємств у Запоріжжі у 2019 році скористалася службовим становищем та складала розрахункові відомості, до яких не вносила інформації про нарахування премій.

Через це отримували право на безпідставну доплату за рахунок бюджетних коштів. Так, у загальній сумі персоналу незаконно нарахували понад 700 тисяч гривень. Тепер жінку судитимуть за перевищення службових повноважень та службову фальсифікацію.