Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська бомбили Запорізьку область: що під обстрілом

Російські війська бомбили Запорізьку область: що під обстрілом

Російські війська бомбили Запорізьку область: що під обстрілом

обстрел военные

Війська окупантів накрили вогнем Запорізьку область. Під ударами рашистів опинився житловий сектор у населених пунктах. Постраждали об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Запорізьку область обстріляли російські війська. До поліції надійшло 16 повідомлень про руйнування будинків та квартир місцевих жителів, а також об’єкти інфраструктури.

Під ударами опинилися Чарівне, Новоданилівка, Малинівка, Гуляйполе, Оріхів, Новоандріївка, Ольгівське, Білогір’я, Мала Токмачка, Щербаки, Верхня Терса, Кам’янське, Степове та Малі Щербаки.