Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти у Бердянську вкрали долари, рублі та гривні у валютників

Окупанти у Бердянську вкрали долари, рублі та гривні у валютників

Окупанти у Бердянську вкрали долари, рублі та гривні у валютників

Оккупанты

Російські окупанти продовжують займатися крадіжками на тимчасово окупованих територіях. Так, у Бердянську рашисти вкрали у валютників долари, рублі та гривні.

Про це повідомила Бердянська міська військова адміністрація.

Російські військові вкрали у валютників у Бердянську долари, рублі та гривні. Їх обшукали та забрали у них усі гроші. Окупанти відібрали у валютників близько 150 тисяч доларів, 4 мільйони рублів та велику кількість гривні.

Основною точкою, де місцеві жителі могли знайти валютників, був парк Шмідта. Саме там рашисти провели рейд, заштовхали їх до автобусів, де й провели обшуки.