Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В окуповану Кирилівку зайшли військові з Білорусі, — Федоров

В окуповану Кирилівку зайшли військові з Білорусі, — Федоров

В окуповану Кирилівку зайшли військові з Білорусі, — Федоров

Мэр Мелитополя Иван Федоров

В окупованій Кирилівці у Запоріжжі помітили військових з Білорусі. У них є шеврони Вітебської частини або бригади.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Вони можуть бути співробітниками приватної військової компанії. Ми ж не знаємо, як вони прикриватимуть участь у війні проти України. Може, вони будуть говорити, що це точно не регулярні війська, але за фактом це білоруси — вони мають шеврони Вітебської частини чи бригади, — розповів Федоров.

Нагадаємо, активність ворога у повітрі свідчить про його неспроможність на суші, повідомили в оперативному командуванні «Південь». На цей момент ворог “намагається атакувати тим, що вважає поки що своєю перевагою, тобто зброєю, яка може завдавати поразки з повітря”.

Також відомо, що війська Росії не мають ресурсів для наступу на Запорізькому напрямку.