Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти чинять тиск на аграріїв у Запорізькій області: схиляють до співпраці

Окупанти чинять тиск на аграріїв у Запорізькій області: схиляють до співпраці

Окупанти чинять тиск на аграріїв у Запорізькій області: схиляють до співпраці

Зерно

Окупаційна влада в Мелітополі намагається змусити аграріїв співпрацювати з ними. Тепер, щоб возити сільгосппродукцію за перепустками, необхідно зібрати перелік документів.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Рашисти створили нову схему, як змусити аграріїв Мелітопольського району співпрацювати з окупаційною владою. Фермери можуть возити продукцію за перепустками, але їхній термін спливає 20 січня.

Щоб оновити перепустки, необхідно зібрати довгий перелік документів, серед яких: документ про реєстрацію, договір власника вантажу, документи, що підтверджують походження вантажу та інші.

Альтернатива всьому цьому – продавати за низьку ціну зерно самопроголошеному «голові Запорізької області» Євгену Балицькому.