Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Мелітополі пролунав гучний вибух, який чули у центрі міста

У Мелітополі пролунав гучний вибух, який чули у центрі міста

У Мелітополі пролунав гучний вибух, який чули у центрі міста

оккупанты военный рф мелитополь

В окупованому Мелітополі вранці 14 січня пролунав гучний вибух. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він висловив сподівання, що місто невдовзі деокупують.

Скільки б підказок Сили оборони не давали окупантам, ті не зрозуміють: швидке зникнення з України — запорука спокійних днів і ночей. Що ж, наші захисники більш доступно пояснюватимуть, — написав Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у ході виконання одного із завдань група Сил спеціальних операцій ЗС України ліквідувала близько десятка російських солдатів, кулеметний розрахунок, облаштовано наглядові пункти ворога.