Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти посилюють угруповання на Запорізькому напрямі, — військкор

Окупанти посилюють угруповання на Запорізькому напрямі, — військкор

Окупанти посилюють угруповання на Запорізькому напрямі, — військкор

Ілюстративне фото

Окупаційні війська продовжують збільшувати свої сили у Запорізькому напрямку. Вони неодноразово намагаються атакувати сіру зону у районі Дорожнянки, але ці спроби безрезультатні.

Про це повідомив воєнний кореспондент Богдан Мірошніков.

У районі Нестерянки окупанти також намагаються безрезультатно штурмувати. Лінія фронту у Запорізькій області не змінилася.

Нагадаємо, у Запорізькому напрямку ворог обстріляв із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії Гуляйполе, Залізничне, Червоне, Чарівне, Білогір’я, Малу Токмачку.