Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Частину Василівки було знеструмлено після обстрілів

Частину Василівки було знеструмлено після обстрілів

Частину Василівки було знеструмлено після обстрілів

Последствия обстрелов

9 січня росіяни обстріляли тимчасово окуповану Василівку Запорізької області. Загиблих та поранених немає.

Про це повідомив міський голова Василівки Сергій Каліман.

За його словами, снаряди потрапили поряд із дитячим садком №2, професійним училищем та адмінбудинками.

Після обстрілу знеструмленою виявилася майже половина міста.

Люди кажуть так: «Чути постріл і одразу приліт». Люди вже теж пристосувалися, рахують секунди. З боку Скелеків, з боку Бурчака. Тож вони думають, що були постріли саме з тих територій, — зазначив міський голова.

Як писав раніше Inform.zp.ua, з самого ранку окупанти повідомляють про чергові позапланові відключення світла на Лисках в окупованому Бердянську. Псевдоадміністрація просить поставитися з розумінням, але не називає причини відключень.