Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У напрямку Бердянська помічено рух російської авіації. ВІДЕО

У напрямку Бердянська помічено рух російської авіації. ВІДЕО

У напрямку Бердянська помічено рух російської авіації. ВІДЕО

Вертолет КА-52

На кордоні Донецької та Запорізької області зафіксовано рух ворожих гелікоптерів. Гелікоптери пролітав через Мангшуський (частина Маріупольського) район у бік Запорізької області (Бердянський напрям). П’ять кілометрів на захід від кордону Маріуполя.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку окупаційні війська обстріляли 23 населені пункти. Серед них – Зелене Поле та Новопілля Донецької області; Гуляйполе, Залізничне, Чарівне, Щербаки та Степове у Запорізькій області та Нікополь Дніпропетровської області.