Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Мелітополі окупанти перевдягаються у цивільне та шукають партизанів

У Мелітополі окупанти перевдягаються у цивільне та шукають партизанів

У Мелітополі окупанти перевдягаються у цивільне та шукають партизанів

российские военные

У тимчасово окупованому Мелітополі російські окупаційні війська стали переодягатися в цивільне і мімікрувати під місцевих жителів.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, окупанти в Мелітополі переодягаються у цивільне, ходять ринками, дворами та супермаркетами, слухають про що говорять жителі. Вони шукають партизанів та тих, хто допомагає опору.

Загарбники не розуміють, що незламні жителі тимчасово окупованих територій просто будуть трохи обачнішими, але ненавидіти рашистів так само сильно, — заявив Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, аналітики британського видання ВВС прогнозують, що Мелітополь Запорізької області стане ключовим бойовим пунктом найближчими місяцями (а можливо й тижнями).