Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти відкрили вогонь Запорізької області: що обстріляли

Окупанти відкрили вогонь Запорізької області: що обстріляли

Окупанти відкрили вогонь Запорізької області: що обстріляли

обстрел военные

Війська рф вели вогонь по Запорізькій області. Прильоти були населеними пунктами регіону – постраждав житловий сектор та об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Російські війська обстріляли населені пункти Запорізької області. До поліції надійшло 9 повідомлень про руйнування будинків та об’єктів інфраструктури.

Вогонь вели по Малинівці, Щербакам, Дорожнянці, Полтавці, Новоандріївці, Малій Токмачці, Успенівці, Гуляйполі, Оріхову, Приморському, Степовому, Новоданилівці та інших населених пунктах.