Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти обстріляли Запорізьку область: що опинилось під ударом

Окупанти обстріляли Запорізьку область: що опинилось під ударом

Окупанти обстріляли Запорізьку область: що опинилось під ударом

обстрел военные

Російські війська випустили снаряди Запорізької області. Окупанти обстріляли населені пункти. Під вогнем опинилася громадянська інфраструктура.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Війська агресора обстріляли Запорізьку область. До поліції надійшло 20 повідомлень про руйнування будинків та квартир місцевих мешканців, а також об’єктів інфраструктури.

Окупанти бомбили Малинівку, Новоданилівку, Оріхів, Гуляйполе, Новоандріївку, Ольговське, Плавні, Щербаки, Темування, Білогір’я, Кам’янське, Степове та інші населені пункти.