Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти передислокують і відводять частину військ із Херсонської області

Окупанти передислокують і відводять частину військ із Херсонської області

Окупанти передислокують і відводять частину військ із Херсонської області

Окупаційні війська здійснюють передислокацію окремих підрозділів та відводить частину своїх військ із Каховки та Нової Каховки Херсонської області до району Нижніх Сірогоз.

Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ.

Серед місцевих мешканців поширюється інформація, що Каховку залишать російські війська до кінця цього року. Лояльним до окупантів пропонують переїхати до тимчасово окупованого Криму.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у районах населених пунктів Бердянськ, Токмак та Пологи, ЗСУ накрили вогнем два склади боєприпасів окупантів, знищили дві артилерійські системи з боєкомплектом.