Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » росія хоче повторити повномасштабний наступ у найближчі місяці, – ISW

росія хоче повторити повномасштабний наступ у найближчі місяці, – ISW

росія хоче повторити повномасштабний наступ у найближчі місяці, – ISW

россияне оккупанты военные

Держава-агресор має плани на новий повномасштабний наступ у січні та лютому 2023 року. Воно може бути вздовж східного кордону України.

Так вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

На їхню думку, окупанти можуть наступати на двох основних напрямках – уздовж кордону Харків-Луганськ та на північному сході України чи на Донбасі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованих територіях фіксують переміщення російської військової техніки у Запорізьку область. Рух помітили у напрямку Бердянська та Мелітополя.